2010’dan beri Kadıköy’ün canlı ve enerjik havasına uyum sağlayan işletmemiz 5 kattan oluşan ve her katında ayrı bir oyun ve eğlence atmosferi barındıran yapısıyla sizlere en güzel ve en güncel hizmeti verebilmek adına işinde uzman ve güler yüzlü personellerimizle sizlere sıkılmadan güzel vakit geçireceğiniz ortamı sunduk..

Playstation 4, Sony Vr, Playstation Pro, Guitar Hero, Dj Hero, Just Dance, Kareoke, Langırt, boks makinesi , 5 katlı, 12 adet özel vip oda ( odalarda guitar hero,just dance, dj hero, kareoke) oynanıyor. 1 adet oyun salonu, asansörümüz mevcut, odalarımızda müşteriye yardım amaçlı telefonlarımızda mevcut, just dance odasında 160 ekran tv diğer odalarımızın hepsinde ise ekran yansıtmaları projeksiyon ile sağlanıyor, kareoke odamızda güçlü ses sistemi ve kablosuz telsiz mikrofon yerli yabancı 10.000 şarkı listesi bunun yanında youtube den dilediğiniz şarkıyı seçebilme imkanı tanıyoruz.

  • Playstation 3 ve playstation 3 oyun kiralama
  • Turnuva düzenlemedik ilerde düzenlemeyi düşünebiliriz
  • Kiralık ve satılık playstation oyun , konsol ve cihazları var

Olanaklar: aperatif yiğecekler büskivi çikolata vb. sıcak soğuk içecekler, cihazları belirtmiştim kafe hakkında bilgiler kısmında, doğum günü vb. etkinlikler yapılabilir. Stüdyo olarak kullanabilecek ses yalıtımlı odalarımız mevcutç